Bliss Hair atsauksmes cena

Bliss Hair atsauksmes cena
5 (100%) 1 vote

bliss-hair-lv-minGari, kupli mati vairo mūsu skaistumu, un to var attiecināt gan uz sievietēm, gan arī vīriešiem. Lielākajai daļai cilvēku mati ir viens no izpausmes veidiem, kā demonstrēt savu fizisko pievilcību. Tiesa gan, šīs galvas rotas skaistumu var apdraudēt vairāki faktori, tostarp blaugznas, matu izkrišana, trausli mati, kā arī bojāta galvas āda. Taču tie cilvēki, kas pastāvīgi rūpējas par saviem matiem, noteikti piekritīs, ka matu veselības saglabāšana ir pirmais solis ceļā uz skaistumu.

Cilvēki visā pasaulē savu matu kopšanai un veselībai pielieto dažādas metodes. Efektivitāte, cena, iedarbīgums un pieejamība – šie visi ir faktori, kuri nosaka to, kuru pieeju vai metodi izvēlēsieties. Taču, ja jūs meklējat tādu līdzekli, kurā būtu apvienots viss minētais, Bliss Hair būs jums vispiemērotākais risinājums.

Kas ir Bliss Hair?

Bliss Hair ir īpaša matu kopšanas formula. Tas ir šķidrs losjons, kas izgatavots no pilnībā dabīgām sastāvdaļām, kuras palīdz stimulēt matu augšanu. Bliss Hair satur ārstniecisko augu ekstraktus, proti, tas ir bioloģiski tīrs un 100% dabīgs. Turklāt tas ir klīniski pārbaudīts, un tā lietošana neizraisa nekādas blakusparādības. Nopirkt Bliss Hair ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Bliss Hair darbības metode

Šis produkts ir pieejams losjona veidā. To lieto, rūpīgi iemasējot matos un galvas ādā. Uzmanīgi sekojiet visiem produkta lietošanas norādījumiem. Turpinājumā – ieteicamā losjona lietošanas procedūra.

 • Izmazgājiet matus, lietojot maigu šampūnu. Pirms losjona ieklāšanas matiem jābūt pilnībā tīriem.
 • Vispirms nosusiniet matus ar dvieli, bet tad – ļaujiet tiem pilnībā nožūt.
 • Ņemiet nelielu daudzumu losjona un ieklājiet to matos un uz galvas ādas.
 • Aptuveni 2 minūtes maigi iemasējiet to galvas ādā.
 • Ļaujiet losjonam iedarboties, līdz tas pilnībā uzsūcies matos.
 • Ieveidojiet matus kā parasti. Vislabākajiem rezultātiem losjonu lietot 2-3 reizes dienā.

Pirms aplūkojam šī losjona iedarbību konkrētāk un pievēršam uzmanību ieguvumiem no tā lietošanas,  der zināt, kādi ir izplatītākie matu veselību nelabvēlīgi ietekmējošie faktori – tā, lai Bliss Hair lietošanas laikā jūs savus matus varētu saglabāt tīrus un koptus.

 • Galvas ādas sēnīšu infekcijas, kas var izraisīt blaugznas.
 • Palēnināta matu augšana, kas traucē iegūt vēlamo matu garumu un apjomu.
 • Veselīgai matu augšanai nepieciešamo barības vielu un minerālvielu trūkums, kā rezultātā mati novājinās.
 • Matu izkrišana, piemēram, ķemmēšanas rezultātā vai vēja ietekmē.

Bliss Hair losjona lietošana palīdzēs jums atrisināt šīs un citas matu problēmas. Šis losjons: Nopirkt Bliss Hair ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

 • paātrina matu augšanu, tādējādi palīdzot iegūt garus, biezus matus; pateicoties tā sastāvdaļām, nodrošina ātrai matu augšanai nepieciešamās minerālvielas un vitamīnus;
 • palīdz saglabāt matus spēcīgus un gludus, kā arī novērš to izkrišanu;
 • sargā galvas ādu un novērš sēnīšu, baktēriju vai vīrusu nodarītus bojājumus; palīdz mitrināt galvas ādu;
 • sekmē bojātu zemādas tauku dziedzeru dzīšanu; novērš galvas ādas iekaisumus;
 • darbojas kā preventīvs līdzeklis pret sēnīšu infekciju izraisītu blaugznu veidošanos.

bliss-hair-miniature-lv-min

Bliss Hair sastāvs

Bliss Hair ir matu augšanu veicinošs losjons, kura sastāvā ir tikai ekstrakti no dabīgiem augiem. To vidū ir avokado, daudzzieru sūrenes saknes, alfalfa, lupstāja sakneņu un Āzijas centīlijas ekstrakts. Katram no tiem piemīt unikālas matu un galvas ādas veselību veicinošas īpašības – sīkāk par tām turpinājumā.

 • Avokado ekstrakti. Lielā daudzumā satur F, E, D un B vitamīnu; piemīt unikālas īpašības, kas nodrošina pareizu matu mitrināšanu; palīdz samazināt blaugznas un novērš matu izkrišanu.
 • Alfalfa ekstrakts. Galvenokārt darbojas kā galvas ādu un matus atjaunojošs līdzeklis. Piešķir galvas ādai un matiem spēju efektīvi absorbēt nepieciešamās barības vielas, kā arī sekmē pareizu galvas ādas asinsapgādi.
 • Daudzzieru sūrenes saknes ekstrakts. Satur antioksidantus, kam piemīt vitāli svarīga loma matu atjaunošanā un matu izkrišanas novēršanā. Aptur arī ar nosirmošanu saistītos procesus.
 • Āzijas centīlijas ekstrakts. Galvenokārt darbojas, stimulējot kolagēna sintēzi. Tāpat šī sastāvdaļa uzlabo asinsriti galvas ādā, palīdz atbrīvoties no matus novājinošajiem brīvajiem radikāļiem, kā arī nodrošina pastāvīgu matu un galvas ādas mitrināšanu, tādējādi novēršot to dehidratāciju.
 • Lupstāja sakneņu ekstrakts. Efektīvi baro matus, palīdz stimulēt asinsriti galvas ādā; ātri dziedē nelielas brūces vai bojājumus, kā arī atslābina galvas ādu un piešķir tai svaiguma sajūtu.

bliss-hair-recenze-lv-min

Kur Latvijā iegādāties Bliss Hair

Bliss Hair losjons var iegādāties produkta oficiālajā tīmekļa vietnē. Tiklīdz aizpildīta pasūtījuma forma, ar klientu pa tālruni sazināsies uzņēmuma pārstāvis. Pēc tam, klientam norādot vārdu, adresi un kontakttālruni, ar pasta vai kurjera starpniecību tiks veikta pasūtījuma piegāde uz vēlamo adresi. Piegāde Latvijā tiek veikta 7 dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas, bet uz citiem reģioniem – 14 dienu laikā.

Taču tas nav ieteicams, jo šajās vietnēs bieži vien nonāk dažādi produkta pakaļdarinājumi.

Bliss Hair cena

Patlaban produkts tā oficiālajā tīmekļa vietnē nopērkams ar 50% atlaidi – līdzšinējo 48 € vietā tas maksā 24 €, turklāt visu pasūtījumu piegāde tiek veikta bez maksas. Iesakām Bliss Hair iegādāties tikai oficiālajā tīmekļa vietnē.

Bliss Hair atsauksmes

Pirms šī produkta lietošanas man bija problēmas ar sausu galvas ādu. Tas bija īsts murgs. Taču tad mana friziere deva man dažus padomus un ieteica lietot BlissHair. Tas sniedza lielisku rezultātu, un tagad mana galvas āda ir pilnībā vesela!

Agnese, 20 gadi

bliss-hair-otziv-1-lv-min

Ilgu laiku man nācās sadzīvot ar sausu galvas ādu un matu izkrišanu. Izmēģināju visdažādākās metodes, lai atbrīvotos no šīm problēmām, taču neviena no tām nebija efektīva. BlissHair man ieteica lietot ārsts. Un, man par lielu brīnumu, šis produkts lieliski palīdzēja – no minētajām problēmām vairs nav ne miņas, un mani mati atkal izskatās lieliski.

Gundars, 40 gadi

bliss-hair-otziv-2-lv-min

Secinājumi

Mati ir ikviena cilvēka visgreznākā rota. Pastāvīgi par tiem rūpējoties, jūs vienmēr izskatīsieties lieliski. Atbrīvojieties no galvas ādas sausuma un blaugznām, kā arī novērsiet matu izkrišanu un dehidratāciju ar BlissHair! Tas ir viens no labākajiem produktiem tirgū, tādēļ jūs savu lēmumu pavisam noteikti nenožēlosiet. Nopirkt Bliss Hair ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: