Ekonor arvustused hind

Ekonor arvustused hind
5 (100%) 1 vote

ekonor-ee-1Viimasel ajal on elektrihind tõusnud meeletult. Paljud inimesed kasutavad seadmeid, mis tarbivad palju elektrit ja seega tekib küsimus, et kust sellised üüratud elektriarved tekivad. Kuna maailmas on majandus pidevas muutuses, oleme me sunnitud hakkama mõtlema viisidele, mis vähendaksid elektritarbimist. Elektritarbimine mitte ainult ei tekita suuri arveid, vaid see mõjutab ka keskkonda ja maailma, kus me elame. Tänu sellele peame me välja mõtlema viise, kuidas elektrit vähem tarbida ja säästa.

Arvestades antud asjaolusid, mis oleks parim lahendus, et mitte keskkonda kuidagi kahjustada? Me ei pea põletama küünlaid või kasutama söetriikrauda, nagu vanasti. Me ei pea seda kõike läbi tegema, sest seade  Ekonor tuleb meile appi. Ekonor elektrienergia kokkuhoiuks aitab elektriseadmete pealt elektrienergia säästmist, mis omakorda tagab väiksemad elektriarved.

Seade Ekonor elektrisäästmiskarbiga saate te säästa 30-50% rohkem elektrit, olenevalt elektriseadmest. Reaktiivenergia muutub seega “teisejärguliseks ja ebavajalikuks”. See liigub mööda erinevaid kaableid, et luua lisakoormus elektrivõrgule. Seega, see tarbib rohkem elektrit ning loob mitmeid ohtlikke elektromagnetiliseid väljasid.

Mis on Ekonor

Nimi viitab seadmele, mida kasutatakse elektriarvete vähendamiseks; kõige lihtsam viis kuidas elektri pealt kokku hoida. Tänu seadmele hakkate te igakuiselt maksma 30-50% vähem, kui te kasutate antud seadeldist. Antud seadeldis eemaldab võrgust reaktiivenergia komponendi, mis omakorda vähendab koormust ja seega ka kütusekulu. Elektriseadmed kasutavad vähem elektrit ning see väljendub soodsate elektriarvete näol. See hoiab elektrit kokku ligi 50%. Osta Ekonor 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Toime Ekonor

Ekonor elektrienergia kokkuhoiuks väljutab reageeriva segmendi süsteemist ning tänu sellele vähendab kõvasti kütuse- ja energiakasutust. Antud seadeldised kasutavad vähem energiat ning tänu sellele on elektriarved palju väiksemad. Toode säästab ja vähendab elektrienergia tarbimist määrates elektripinge, mis vähendab kasuliku energia raiskamist. Seadeldise kasutusjuhend on lihtne ning hõlmab järgmisi samme:

  • Sisestage seadeldis pistikusse.
  • Veenduge, et elektripistik oleks sisse lülitatud.
  • Seejärel kasutage ühte või muud numbrit tootel, vastavalt kasutusjuhendile.

Teie süsteem on kaitstud ja teie seadmed kasutavad vähem elektrit. Materjaliteadus näitab, et on olemas kaht liiki elektrit, dünaamiline ja vastuvõtlik. Dünaamiline elektrienergia on väärtuslik, ning tänu sellele töötavad ka seadeldised. Vastuvõtlik elektrienergia on pigem “valikuline ja üleliigne.” Erinevad liikumised lülide vahel panevad lisakoormuse süsteemile. Seega, seadeldise kasutamine aitab elektromagnetilist kiirgust ära hoida, mis on inimesele kahjulik.

ekonor-ee1

Seadeldis töötab selle nimel, et elektrienergiat säästa teiste elektriseadmete pealt nagu näiteks 50% nõudepesumasina, arvuti ja juuksefööni pealt. 45% elektripliidi, triikraua, teleka ja radiaatori pealt. 40% külmkapi, gaasikütte boileri, elektrilise süüteseadme pealt, 35% veekannu, kohvimasina, hõõglampide, rösteri pealt ja 30% puuri, elektrisae pealt. Mitmed inimesed on ostnud ja kasutavad toodet sest:

  • Seda on lihtne käivitada. Lihtne elektrienergiat rakendada.
  • Madal elektrienergia kasutamine on võimalik tänu elektrivoolu efektiivsemale kasutamisele.
  • Toote efektiivsust on tõestanud mitmed teaduslikud uuringud.
  • Lisaks elektrienergia vähendamisele, pikendab toode ka elektriseadeldiste eluiga.
  • Vähendab tervisele kahjulikku elektromagnetilist kiirgust.

2-3 kuu jooksul saad toote efektiivsuses veenduda, ning kui ei sobi, siis saate raha tagasi.

Seadet kasutavad enamik inimesi peredes korterites, majades, jõusaalides, poodides, kontorites, baarides ja restoranides. Teie võrk on kaitstud ja reaktiivenergia seadmed tarbivad vähem energiat.  Füüsika õpetab, et on kahte sorti energiat – aktiivne ja reaktiivne. Aktiivenergia on kasulik ja tänu sellele töötavad kodumasinad. Reaktiivenergia muutub seega “teisejärguliseks ja ebavajalikuks”. See liigub mööda erinevaid kaableid, et luua lisakoormus elektrivõrgule. Seega, see tarbib rohkem elektrit ning loob mitmeid ohtlikke elektromagnetilisi väljasid.

Koostis Ekonor

Väljaulatuvat seadeldist kasutatakse kodumasinate peal, mis hoiab ära üleliigse elektrivoolu ning seega kaitseb masinat.

Regulaatorit kasutatakse selleks, et tasakaalustada elektripinget ning ennustada temperamentset pinget, mis säästab elektrikasutust ja pikendab elektriseadme eluiga.

Kontrollitud elektri mahtuvust kasutatakse, et reguleerida voolu, mis aitab tõhustada elektriseadme tööiga ning aitab eemale hoida kasutuskõlbmatust elektrienergia kasutamisest.

On sobilik standard elektrivõrkudele korterites ja majades. Õhuniiskus max: 85% (mitte paigaldada vannituppa või basseinidesse). Võimsus: 5kW – 19 kW (ühest seadmest piisab tervele korterile). Kaal: 170 g (sh pakend), 125 (ilma pakendita). Suurus: 12 cm x 7 cm x 4 cm.

Kust osta Ekonor Estonia

Turul on mitmeid võltsorganisatsioone, millega te peaksite äärmiselt ettevaatlikud olema. Toode on saadaval toote ametlikul veebilehel. Toote ostmise protsess hõlmab tellimuse esitamist ning seejärel võetakse kliendiga ühendust telefonitsi. Seejärel tuuakse toode kliendini kulleri või postkasti kaudu.

Makse tehakse sularahas. Kodulehelt ostmise eelis on see, et toode on originaalne. On soovitatav osta toode ametlikult veebilehelt, et vältida võltsinguid. Osta Ekonor 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Hind Ekonor Eesti

Ametlikul veebilehel on toote uueks hinnaks 39 EUR. Toode on allahinnatud 50%, enne maksis 78 EUR ja nüüd 39 EUR. Toode saadetakse teile 2-3 päeva pärast tellimuse kinnitamist. Kiirustage, et toode osta enne, kui see otsa saab.

ekonor-ee2

Ekonor Kommentaarid

Thomas František, 46 a.

Tänan teid suurepärase kvaliteedi eest. Olen ka varem ostnud energiasäästmise seadeldisi, kuid need olid täiesti kasutud ning lakkasid töötamast 2 nädalat peale ostmist. Eelmine kuu maksin ma elektriarvet 15 eurot, tavapärasest poole vähem. Me säästsime 15-20 eurot. Kasutades täpselt samu elektriseadeldisi mida varem. Ma olen rahul.

ekonor-ee3

Princess Světluše, 28 a.

“See on suurepärane lahendus korterisse või kontorisse. Ma ostsin seadeldise nii koju kui ka kontorisse ja maksan nüüd ligi 30 eurot vähem elektri eest. Kui see nii jätkub, maksan ma pea 360 eurot aastas. Minu meelest ei ole loogiline maksta millegi eest, mida sa nagunii ei kasuta. Milleks raha tuulde lasta?

ekonor-ee4

Ekonor kokkuvõte

See ei ole pettus, selle seadeldisega saate kokku hoida palju raha. See on saadaval ametlikul veebilehel. Väldi suurt elektrikasutust seda toodet kasutades. Te peate vaid tellimustaotluse täitma, enda asukoha märkima ning toode tuuakse teieni. Osta Ekonor 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: