Ekonor atsiliepimai

Ekonor atsiliepimai
5 (100%) 1 vote

EKONOR-lt-1Labai padidėjo elektros energijos kaina ir išlaidos. Daugelis žmonių naudoja prietaisus, kurie sunaudoja daug elektros energijos, todėl dauguma jų buvo palikti su nusistebėjimu, kiek daug jie suvartoja elektros energijos. Kadangi visame pasaulyje vyksta ekonomikos pokyčiai, esame priversti kurti būdus ir metodus, kuriuos galime panaudoti siekiant užtikrinti mažiau elektros energijos suvartojimą. Ne tik didelis energijos suvartojimas padidina sąskaitas, kurias mes mokame, bet tai taip pat veikia aplinką ir pasaulį, kuriame mes atostogaujame. Tai reiškia, kad norint to išvengti reikia vartoti mažiau elektros energijos.

Nenorint sulaukti šių pasekmių, pažiūrėkime kokie yra būdai to išvengti? Mes neturime naudoti žvakių ar naudoti medžio anglis lygintuvuose, kad galėtume išlyginti savo drabužius kaip praeityje. Jums nereikia to patirti; Ekonor taupymo prietaisą yra čia, kad jus išgelbėtų. Sumažinus prietaisų elektros sunaudojimą, prietaisas tampa lėtesnis, pasukite šviesos skaitiklio ratą ir užtikrinsite daug mažesnės elektros energijos sąskaitas!

Su taupymo dėže galite sutaupyti iki 30-50% elektros energijos, priklausomai nuo elektros prietaisų tipo. Reaktinė energija yra “antrinė ir nereikalinga”. Ji juda tarp įvairių kabelių ir sukuria papildomą apkrovą tinkle. Dėl to padidėja vartojimas ir sveikatai kyla daug pavojingų elektromagnetinių laukų.

Kas tas Ekonor

Pavadinimas nurodo įtaisą, naudojamą mažinant elektros sąskaitą; lengviausias būdas sutaupyti elektros energiją. Tai padeda kiekvieną mėnesį apmokestinti elektros energiją 30-50% mažiau nei naudojant mini programą. Energijos taupymo įrenginys pašalina reaktyvią sudedamąją dalį iš tinklo, tokiu būdu sumažindamas apkrovą ir atitinkamai kuro suvartojimą. Įrenginiai sunaudoja mažiau elektros energijos, o tai lemia mažiausias elektros energijos sąskaitas. Tai taupo energiją ir sutaupo jums apie 50%. Pirkti Ekonor su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Ekonor veikimo metodas

Ekonor dėl galingumo ištraukia iš sistemos reaguojamą segmentą, tokiu būdu sumažinant krūvį ir paspartinant sistemos veikimą. Aparatai naudoja mažiau galios ir šį rezultatą pastebėsite investavę tik pusę rezervinių lėšų – tik 69 eurus. Įtaisas sumažina įtampą, dėl to sumažėja įtampos valdymo užklausa ir mažai išnaudojama galia, taip pat yra tausoma įrenginio . Mažoji produktyvioji galia yra padengta ir pakartotinai panaudojama. Prietaiso naudojimo instrukcijos yra paprastos ir sudaro tik kelis žingsnius, kurie yra nurodyti toliau:

  • Įdėkite ir įjunkite prietaisą į lizdą.
  • Įsitikinkite, kad prietaisas įjungtas įdėjus prietaisą.
  • Tada galite naudoti vieną ar bet kurį gaminio numerį pagal pateiktas instrukcijas.

Jūsų sistema yra apsaugota ir jautrūs energijai aparatai išleidžia mažiau energijos. Medžiagų mokslas rodo, kad yra dviejų rūšių energija, dinaminė ir imli. Dinaminė energija yra vertingaa, todėl tai yra darbo aparatai. Priimtinaa energija yra gana “neprivalomaa ir nereikalingaa”. Perkelia tarp skirtingų nuorodų ir sukuria papildomą naštą sistemoje. Tai padidina naudojimą ir kelia įvairius nesaugius elektromagnetinius laukus sveikatai.

ekonor-lt1

Įtaisas sukuria tokį elektros energijos taupymą tarp prietaisų ir prietaisų: 50% kondicionierius, skalbyklė, kompiuteris ir plaukų džiovintuvas. 45% elektrinė viryklė, lygintuvas, televizorius ir elektrinis šildytuvas. 40% šaldytuvas, elektrinis šildytuvas, 35% elektrinis virdulys, kavos virimo aparatas, kaitrinės lempos, skrudintuvas ir 30% gręžtuvas, smūginis gręžtuvas, elektrinis diskinis pjūklas, elektrinis pjūklas su tuneliu. Dauguma žmonių įsigijo ir naudoja prietaisą, nes:

  • Labai lengva naudoti. Tiesiog prijungti prie elektros tinklo.
  • Jis apgaudinėja skaitiklį. Mažas energijos suvartojimas yra įmanomas efektyviau naudojant elektros srovę.
  • Įrenginio veiksmingumas buvo patvirtintas daugumoje tyrimų ir buvo susijęs su mokslu paaiškintais reiškiniais.
  • Be elektros energijos sunaudojimo mažinimo, taip pat prietaisai tarnauja ilgesnį laiką.
  • Sumažina sveikatai kenksmingą elektromagnetinę spinduliuotę, kurią išleidžia elektros kabeliai ir prietaisai.
  • Per 2-3 mėnesius galite susigrąžinti visą sumą, išleistą prietaiso įsigijimui.

Prietaisą naudoja dauguma žmonių ir šeimų šiose vietose: butuose ir namuose, sporto salėje, parduotuvėse, biuruose, baruose ir restoranuose. Jūsų tinklas yra apsaugotas, o reaktyviosios energijos prietaisai sunaudoja mažiau energijos. Fizika moko, kad yra dviejų tipų energija, aktyvi ir reaktyvi. Aktyvioji energija yra naudinga, ir dėl to veikia prietaisai. Reaktinga energija yra “antrinė ir nereikalinga”. Juda tarp įvairių kabelių ir sukuria papildomą apkrovą tinkle. Dėl to padidėja vartojimas ir sveikatai kyla daug pavojingų elektromagnetinių laukų.

Ekonor sudėtis

Į prietaisą įkišama spyruoklinis įtaisas, kuris išlaiko aparatą nuo išsikišusios srovės sklendės, tokiu būdu apsaugodamas įrenginį.

Reguliatorius naudojamas norint išlyginti įtampą ir numatyti temperamentinę įtampą, todėl reguliavimas yra stabilus, kad būtų galima naudoti atsargiai ir prailginti prietaiso tarnavimo laiką.

Elektra valdoma talpa yra naudojama reguliuoti srovę, kuri padeda didinti aparato darbingumą ir atstumti nuo netinkamos elektros energijos naudojimo.

Tinka standartiniams butų ir namų elektros tinklams. Maksimalus atmosferos drėgmės lygis: 85% (nedėkite į vonios kambarius ir baseinus). Talpa: 5kw – 19 kW (visam butui yra pakankamai galios). Svoris: 170 g (įskaitant pakuotę), 125 (be pakuotės). Dydis: 12 cm x 7 cm x 4 cm.

Ekonor – kur Pirkti?

Rinkoje yra daug klastočių ir daugelis jų išsiskiria. Reikia atidžiai ir atsargiai žiūrėti į juos. Prekė pateikiama produkto oficialioje svetainėje. Pirkimo procesas yra užsakymas, kurį klientas pateikia internete; su klientu susisiekiama per telefono numerį. Tada Ekonor taupymo prietaisą siunčiamas į reikiamą vietą per kurjerį arba į paštą.

Mokėjimas atliekamas grynaisiais pinigais. Pirkimo svetainėje privalumas yra tai, kad produktas yra galiojantis ir originalus. Norint išvengti suklastotų produktų, rekomenduojama pirkti oficialiajame tinklalapyje. Pirkti Ekonor su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Ekonor kaina

Oficialioje svetainėje nauja kaina yra 49 EUR. Prekei taikoma 50% nuolaida nuo senosios 98 EUR kainos. Ekonor taupymo prietaisą pristatymas atliekamas per 2-3 dienas nuo užsakymo dienos. Užsisakykite, kol dar liko.

ekonor-lt2

Atsiliepima Ekonor

Thomas František, 46 metai

Dėkojame už puikią kokybę. Anksčiau aš nusipirkau tokio tipo elektros taupymo įrenginį, bet jis pasirodė beprasmis ir jau antrą savaitę nustojo veikti. Kai aš nusipirkau jūsų įrenginį, praėjusį mėnesį už šviesą sumokėjau 15 eurų, o ne įprastą 30-40. Mes sutaupėme 15-20 eurų. Naudojau tiksliai tuos pačius dalykus kaip ir anksčiau. Aš patenkintas.

ekonor-lt3

Princesė Světluše, 28 metai

“Tai puikus sprendimas butui ar biurui, aš nusipirkau juos abiem, ir dabar aš moku beveik 30 eurų per mėnesį mažiau. Jei taip, tai bus beveik 360 eurų per metus. Nors aš ne esu gerbėjas apklausų, manau, kad nereikia mokėti už kažką, ko nenaudojate. Kodėl išmesti pinigus? “.

ekonor-lt4

Ekonor išvada

Tai nėra sukčiavimas; prietaisas gali sutaupyti daug pinigų. Tai galima rasti oficialioje svetainėje. Nenaudokite daug elektros energijos ir energijos naudodami šį Ekonor taupymo prietaisą. Jums tik reikia jausti formą, suteikti vietą ir pristatyti prietaisą. Pirkti Ekonor su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: