Eyes Cover recenze cena

Eyes Cover recenze cena
5 (100%) 1 vote

eyes-cover-cz1Během našeho každodenního života vystavujeme své oči faktorům, které představují velké nebezpečí nejen pro naše oči, ale i pro naše celkové zdraví. Při poškození očí je nemožné dosáhnout kvalitního spánku, což snižuje naši koncentraci jak v práci, tak i při jiných aktivitách.

Kontakt s prachem, škodlivými plyny, toxiny či vystavení nadměrnému UV záření ničí zdraví našich očí. Což eventuálně vede k unaveným očím, jež stárnou. Pokud tento stav přetrvává po delší dobu, pak může být negativně ovlivněn i náš zrak. Je tedy naší vlastní zodpovědností se postarat o prevenci a též své oči před těmito účinky řádně chránit.

Čas od času oči otečou a zčervenají. Tím otečou víčka a oči pak nevypadají pěkně. Problémem spousty lidí jsou velké tmavé kruhy pod očima, vrásky a unavené oči. A protože jsou oči výraznou součástí obličeje a většinou je to první věc, které si ostatní lidi na Vás všimnou, mohou unavené oči velmi negativně ovlivnit Váš celkový vzhled. Kruhy pod očima narušují přirozený barevný tón, což může vést k tmavým, nepěkným očím. Toto je důvodem, proč spousta lidí hledá pomoc při řešení tohoto problému a též hledají účinnou prevenci. Spousty z nich se uchýlí k operacím nebo používají různé krémy. Většinou jde však pouze o ztrátu času a hlavně peněz.

Existují i jiné důvody, proč oči ztmavnou. Mezi ně patří nadměrná únava, alergie, záněty nosohltanu, pigmentace, stres či užívání návykových látek, jako jsou například kouření či pití alkoholu. Když toto víme, jak dostaneme náš problém pod kontrolu? Odpovědí je použití přípravku Eyes Cover maska během spánku a při cestování. Jde o nejbezpečnější a nejsnadnější cestu, jak zabránit otokům očí a jejich červenání.

Co je EyesCover?

Jde o součástku, které je vyrobena z látky a jiných materiálů, jejichž úkolem je chránit Vaše oči a zabraňovat otokům. Též chrání před nadměrným slunečním zářením a UV paprskům. Maska se nosí na obou očích během spánku či odpočinku. Koupit Eyes Cover s 50% slevou*na oficiálních stránkách

Akční metoda Eyes Cover

EyesCover masky jsou jednotlivé části, které se pokládají na vnější části očí. Používají se přes oči a zabraňují červenání a otokům očí. Masky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie i pro obě pohlaví. Při použití mají masky tyto pozitivní účinky:

 • Redukují známky únavy během noci, zabraňují otokům očních víček, odstraňují zčervenání, tmavé kruhy pod očima i otoky
 • Vyhlazují a pomáhají se zbavit vrásek
 • Zmírňují projevy migrény a bolestí hlavy
 • Zlepšují periferní cirkulaci krve v očích
 • Léčí poranění očí
 • Pomáhají očím si po dlouhém čtení odpočinout a také je řádně hydratují
 • Ulevují od bolestí hlavy vzniklých nadměrnou zátěží očí během dne

Eyes Cover mohou být použity studené i horké. Účinky jsou pak takové, jak je popsáno níže:

Pokud je gelová maska studená

 • eliminuje oční váčky pod očima
 • zklidňuje oči
 • redukuje výskyt tmavých kruhů pod očima
 • posiluje a vypíná pokožku v okolí očí

eyes-cover-cz2

Pokud je gel horký

 • odstraňuje škrábance
 • léčí svalové křeče
 • tlumí bolest
 • teplé dle odpovídající komprese

Stresující situace se v našich životech vyskytují čím dál častěji a jsou velkou výzvou pro zdraví lidského těla. Projevují se pak tmavými kruhy pod očima, váčky pod očima, otoky, zhoršeným stavem pokožky či vedou k předčasnému stárnutí už mezi 25. – 30. rokem života. Prvním varovným signálem jsou vrásky kolem očí. Spousta lidí se snaží těmto problémům zabránit používáním kosmetiky určené na péči o pokožku kolem očí. To však nestačí. Abyste dosáhli skvělých výsledků v boji s těmito problémy, pak Vám může pomoct maska Eyes Cover, která byla speciálně vytvořena tak, aby ulevovala od příznaků spojených se stresem.

Složení EyesCover

V Eyes Cover masce jsou zakomponovány přírodní složky, které pomáhají slabé a jemné pokožce v okolí očí se uvolnit. Je vyrobena z vláken, které perfektně sedí na oči, což umožňuje ingrediencím, aby mohly skvěle proniknout do pokožky v okolí očí.

 • Perleť. Eliminuje abnormality v oblasti očí a dodává pokožce očí zdravou barvu. Díky tomu pak vypadají jako nové – barvy kolem očí jsou sjednocené a krásné.
 • Ženšen. Poskytuje fixační účinek pokožce kolem očí, zatímco posiluje a omlazuje, což vede k pěknému zdravému vzhledu.
 • Nektar. Vyživuje a zjemňuje jemnou, citlivou pokožku kolem očí a pomáhá jí tak obnovit původní energický tvar očí.
 • Zelený čaj. Dodává ochlazující účinky v oblasti očí a poskytuje tak úlevu od bolesti. Oči vypadají plné energie.
 • Ačkoli jsou součásti masky různorodé, je z velká části tvořena Aloe verou, glycerinem, čistou vodou a té základními oleji, které uklidňují přetěženou kůži. Maska: očím dodává příjemné svěží účinky a též má vyhlazující efekt, což oči řádně „probudí“.

Kde koupit Eyes Cover v České Republice

EyesCover maska na oči je možné si objednat na webové stránce produktu. Pro koupi na oficiální webové stránce je potřeba vyplnit objednávací formulář. Zadáte svoji adresu, jméno a číslo mobilního telefonu. Pak budete telefonicky kontaktování a dodávka proběhne přes kurýra.

Koupě tohoto výrobku na webové stránce zahrnuje podání objednávky, kontaktování a následné dodání produktu. Platba se provádí v hotovosti při dodání. Koupit Eyes Cover s 50% slevou*na oficiálních stránkách

Cena EyesCover

Maska stojí na webové stránce 850 Kč. Cena za dodání je 140 Kč. Doporučujeme koupit produkt na webové stránce produktu, je zde skvělá nabídka – sleva 50 %!

eyes-cover-recenze-2

Recenze EyesCover zkušenosti

 Andrea, 23 let  

Maska mi velmi pomohla. Pořád jsem se cítila, jako bych měla písek v očích. Z ledničky rovnou na oči a 15 minut odpočinku pomohou, aby bolest zmizela a oči si nádherně odpočinou.

eyes-cover-cz3

Lukáš, 43 years

Už dlouho jsem si chtěl tuto masku pořídit, ale váhal jsem, jestli k něčemu je. Přesto, asi před měsícem jsem si ji koupil a ukázalo se, že je velmi užitečná, dokonce nezbytná. Pomáhá mi i mým očím si odpočinout.

eyes-cover-recenze

Závěr Eyes Cover

Udržte si tvar a vzhled svých očí díky použití EyesCover maska na oči. Jde o nejsnadnější a nejbezpečnější způsob, jak Vaše oči udržet v bezpečí. Řekněte ne zarudlým očím a otokům. Produkt Vás nezradí. Je to garantováno. Koupit Eyes Cover s 50% slevou*na oficiálních stránkách

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: