Fish XXL arvustused hind

Fish XXL arvustused hind
5 (100%) 1 vote

fish-xxl-11Kalurite jaoks on tõeline kalapüük siis, kui on hea meeleolu ja palju kalu, millest paljud on loodetavasti väga suured. Kahjuks juhtub seda harva: aastaaeg, ilm, muda või mõni muu probleem. Kuid selleks, et saavutada oma unistust ja tuua kalad enda juurde isegi talvel, peate kasutama näkkamise aktivaator Fish XXL pihustit, mida eksperdid soovitavad kui parimat sööta.

Talvine kalapüük koos kalasöödaga muutub tõeliseks lõbuks, kui kala ise konksu otsa läheb. Ja seda kõik tänu unikaalsetele komponentidele selles söödas, mis tekitavad kalade jaoks vajaliku lõhna. Selle pihusti hind on tühine, võrreldes summaga, mida peate kulutama tavapärasele talvepüügile, kui midagi ei saa püütud ja transpordi bensiin kulutatakse asjatult.

Mis on Fish XXL

Näkkamise aktivaator Fish XXL – võimas sööt, mis on mõeldud peamiselt talviseks kalapüügiks. 100% orgaanilise koostisega (peamisteks koostisosadeks on elevandi küüslauk, kanepiõli, kafiri lubi, kalmaari valk). Sellise vahendiga püütud kala on inimeste tervisele täiesti ohutud.

Selle eelised on:

 • Kõrge aktiivsus isegi talvehooajal;
 • Mitmekülgsus, meelitab enda juurde kõiki tüüpe kalu;
 • Kasutusmugavus (pihustit on lihtne kasutada);
 • Suur saak igal ajal.

On teada müüdid, et peate erinevaid sööte proovima, mida müüakse kauplustes. Need on palju lubavad aroomi segud, hormonaalsed preparaadid, super-tõugud ja isegi … mais!

Kõik see on kasutu, sest:

 • Igasugused omadused, mis on valmistatud tootja poolt, kaotavad omadused, kui vee temperatuur on alla 10°C;
 • Hormooniga söödad ei meelita kalu – see on lihtsalt müüt;
 • Segud, mis sisaldavad suurt hulka lisaaineid, ei ole soovitatavad: kalad ei lähe üldiselt selle õnge.

Rahvusvahelistel kalurite võistlustel tunnustati seda stimulaatorit aastatel 2005-2015 . Seda on kasutanud kalurid Norrast, Poolast, Venemaalt, Kanadast, selle pihusti kasutamine tõi neile võidu. Nende spetsialistide arvamust võite kindlalt usaldada ja mitte uskuda inimesi, kes räägivad tootest negatiivselt ja väidavad, et see on jabur. Sööta tuleb korralikult kasutada ja mõista oma tegevuse käiku. Osta Fish XXL 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Toime Fish XXL

Talviseks kalapüügiks mõeldud pihusti on aerosool, mis on spetsiaalses pihustuskambris, millega tuleb sööta töödelda enne vette viskamist ja aeg-ajalt ka kalapüügi ajal. See meetod võimaldab teil värskendada aroomi, mida kalad tekitavad, kui nad on gruppidena. Lõhnade kombinatsioon põhjustab vastupandamatut soovi sööta haarata, isegi kui kala on just söönud.

Spetsialistide sõnul see prits erineb teistest taolistest toodetest, mis stimuleerivad kalu, sest see meelitab lõhnaga, mitte hormoonidega. Sellel on loomulikum mõju jõgede ja merede elanike lõhna refleksidele. Kalad lähevad sinna, kus toit on kõige maitsvam ja see äratab nendes söögiisu. See tähendab, et toote toimeahel on liigi bioloogia seisukohast mõistetav ja arusaadav.

Pihusti mõjutab kala lõhna tunnetust. Tugevalt lõhnavad ained satuvad limaskestale, tungivad kudedesse ja ärritavad närvilõpmeid. Seejärel edastatakse signaal ajju ja aktiveeritakse kõik söögiga seotud kehas. Nagu hüpnoosi all, lähevad kalad ise sööda kallale.

fish-xxl-ee2

Kogenud kalamehed räägivad, et kalapüük talvel ei ole kerge. On vaja kasutada erinevaid söötasid, lõhna- ja maitseaineid; näiteks musta leiba või seemneid. Kuid aja jooksul said eksperdid teada, et kalad ei ole nii rumalad kui varem. Nüüd on vaja püüdmiseks midagi erilist. Eksperdid avastasid ise kala sööda. Nüüd teavad nad täpselt, kuidas saada suurima saagi omanikuks.

See on vaid väike nimekiri veekogu kalade populatsioonist, mida see toode mõjutab. Tegelikult ei jäta pihusti peaaegu ühtegi ükskõikseks. Seega, kui te otsustate osta pihustit, mille on heaks kiitnud nii spetsialistid kui ka kalapüügi harrastajad, siis on teil talvel võimalik püüda kala edukalt. Teie töö ja külmas veedetud tunnid annavad hea saagi ja suurepärase meeleolu.

Koostis Fish XXL

 • Elevandi küüslauk. Püsiv aroom, mis ei ole inimesele lõhna poolest väga meeldiv, kuid meelitab haugi, karpkala ja karitsa;
 • Kanepiõli. Ei kaota oma lõhna isegi madalatemperatuurilises vees. Aitab meelitada lõhet, merilutsu, säga ja molvat;
 • Sellel on tugev aroom, meelitab karpkala, karvitsa, särga, linaskit ja kallaste karpkala;
 • Tal on tugev ahvatlev maitse, mis meelitab ahvenat, säga, lutsu.
 • Sööda suurus ja koosseis on ebaolulised, peamine on pihustiga töötlemine. Töötlemise protsess on väga lihtne. Enne püüdmist pihustage mitu korda ja laske sööt vette. Kui olete visanud paar korda ja tunnete, et kala enam pole huvitatud, siis korrake protseduuri.
Osta Fish XXL 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Kust osta Fish XXL Estonia

Toode on saadaval ametlikul veebilehel. Ostuprotsess käib tellimuse kaudu, mille peate tegema meie kodulehel; teiega võetakse ühendust telefoni kaudu. Seejärel saadetakse toode kulleriga nõutud asukohta.

Makse tehakse sularahas. Kodulehelt ostmise eelis on see, et toode on originaalne. Võltsitud toodete vältimiseks on soovitatav osta ametlikult kodulehelt.

fish-xxl-ee

Hind Fish XXL Eesti

Pihustiuus hind on ametlikul veebisaidil 49 €. Tootel on hetkel 50% soodustus, varem oli see 98 €. Toode tuuakse teieni 2-3 päeva jooksul.

Fish XXL Kommentaarid

Marju Tamm, 30 aastat vana

Ostsin pihusti oma abikaasale. Ta läks otsekohe kalale ja ütles, et see pihusti on lihtsalt super, kala näkkas nagu hull. Ühesõnaga ma tegin parima kingituse.

fish-xxl-ee3

Kristjan Meri, 40 aastat vana

Ma kasutan pihustit nendes kohtades, kus kala pole nii palju kui ma sooviksin. Ilma kalata koju minna on natukene imelik. Võin öelda, et koos pihustiga kala näkkab pidevalt ja hästi!

fish-xxl-ee4

Fish XXL kokkuvõte

 Kas tahate kala? Pole vaja karta, kui kala pole esimese 10 minutiga kätte saadud. Ärge jätke püüdmist, kus kalad on juba ärritatud ja on kindlasti seal. Kalamehed soovitavad edasi pommitada auku pihustiga. Ärge lubage kalapaikades hooletust, tehke laiad augud ja seadke ennast mugavalt sisse ning hoidke ennast soojas, Pihusti aitab püüda rohkem kalu õige protseduuriga. Osta Fish XXL 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: