Fuel Free atsauksmes cena

Fuel Free atsauksmes cena
5 (100%) 1 vote

fuelfree-4-300x300Ikviens, kas ir pazīstams ar fizikas pašiem pamatiem, zina, ka degviela ir organisks savienojums, kas ir dielektrisks. Molekulu izmēri ir tik mazi, ka pat nelielai pārbūvei būtu nepieciešams magnēts 16 stāvu mājas izmērā! Taču starpmolekulāro saišu sadalīšanai ir nepieciešamas pat lielākas dimensijas un jauda. Kāda veida kolaiders būtu nepieciešams? Mums ir magnēts!

Tie laiki, kad viens litrs benzīna maksāja vien 20 santīmi, bet tikai paši “pareizākie” mašīnu īpašnieki iedomājās par ekonomēšanu, ir sen pagājuši. Benzīna cenas gadu laikā ir kļuvušas arvien dārgākas un dārgākas, un bezgala garas rindas benzīntankos paliek tikai vecāka gadagājuma mašīnu īpašnieku atmiņās. Šī problēma ir pietiekami nopietna, un tāpēc daudzās vietās tagad ir pieejama reklāma, kas mudina iegādāties speciālu ierīci – degvielas taupītāju FuelFree. Šīs ierīces ražotājs garantē ne tikai rūpīgu attieksmi pret dabu, bet arī 20% degvielas ekonomiju. Šodien mēs apskatīsim, cik vērtīgs būs šāds pirkums.

Kas ir FuelFree

Degvielas taupītājs FuelFree ir jauns, inovatīvs brīnummagnēts, kas ļauj noņemt netīrumus no dzinēja un atbrīvo no mitruma uzkrāšanās, dzinējs atgriežas sākotnējā veiktspējā un tādējādi tiek samazināts arī degvielas patēriņš. Inovatīvi bagātinošās brūnummagnēta molekulas tiek izgatavotas pēc slepenas receptes un mehāniskā procesa, ko veic inženieru, ķīmiķu un tehniķu grupa. Tieši tāpēc degvielas cena nav zema. Nopirkt Fuel Free ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Kā strādā Fuel Free

Jebkura degviela ir pakļauta izmaiņām temperatūras un mitruma rezultātā. Šāda ietekme liek degvielai izplesties un sarauties. Tas ir pats labākais veids, kā iegūt vislabāko no jūsu biznesa. Gala rezultātā ogļūdeņraža molekulas (jebkuras degviela pamats) sāk satuvināties, tādā veidā veidojot molekulārās grupas – “sabiezējuma molekulas”.

Ražotājs apgalvo, ka jaunā produkta uzstādīšana neradīs jums nekādas grūtības un aizņems tikai 15-20 minūtes. Lai to izdarītu, vienkārši pievienojiet nelielo kārbu uz degvielas padeves šļūtenes (izsmeļoši norādījumi ir atrodami ierīces lietošanas instrukcijā). Tāpat arī ņemiet vērā, ka ierīce darbojas pilnīgi autonomā režīmā un tā neprasīs nekādu papildus tehnisko apkopi. Ierīces priekšrocības ir sekojošas:

 • Samazina kaitīgo gāzu emisiju atmosfērā (ko apstiprina instrumentālā pārbaude).
 • Aptur nepietiekamo sistēmas darbību liela skaita elektronisko iekārtu klātbūtnē.
 • Relatīvi zemā ierīces cena.
 • Ierīces uzstādīšanai autovadītājam ir nepieciešamas vien dažas vienkāršas montāžas prasmes.
 • Savietojamība ar daudziem dažādu ražotāju automobiļiem.
 • Ļoti liela varbūtība iegādāties viltojumu (pērkot mazumtirdzniecības tīklā).
 • Darbojas autonomi, bez vadītāja līdzdalības. Ietaupa 20-25% degvielas.
 • Kaitīgo emisiju samazināšana atmosfērā.
 • Dzinēja piedziņas sistēmas jaudas palielināšana.
 • Vienkāršo mašīnas plānoto tehnisko apkopi.
 • Samazina motora un aizdedzes sveču slodzi.

fuelfree_lv

Vēl viena šīs ierīces priekšrocība ir tās vienkāršā uzstādīšana. Jūs to paveiksiet 5 minūtēs! Tiks samazināts kaitīgo izmešu daudzums atmosfērā. Jūsu mašīnas motora virzuļu gredzeni tagad darbosies daudz ilgāk. Arī kontakta korpusa darbības laiks tiks ievērojami palielināts. Šīs ierīces efektivitāti apstiprina daudzi pētījumi un testi.

Jūsu mašīnas dzinējs sāks automātiski atjaunoties no minūtes, kad jūs iegādāsieties jauno izgudrojumu, kas samazinās jūsu automašīnas degvielas patēriņu. Metāla detaļu stiprums un izturība tiks palielināta pat 5 reizes. Jums vairs nevajadzēs pastāvīgi domāt par līdzekļiem, kā aizsargāt jūsu automašīnas dzinēju. Jūs vairs dzirdēsiet nekādu troksni vai krakšķēšanu, tāpēc jūs, iespējams, pat pilnībā aizmirsīsiet, ka vēl nesen jūsu motors nebija tik labā stāvoklī.

Sastāvdaļas FuelFree

 • Plateau eļļa, kas ir mazāka un vieglāk iekļūst filtru porās. Degviela sasniedz dzinēja pašas nepieejamākās vietas, tāpēc nav ieteicams noņemt ierīci. Tas ne tikai ietaupa naudu, bet arī aizsargā transportlīdzekļa daļas, tādā veidā novēršot automehāniķa apmeklēšanu.
 • Super magnēts. Produkta bāze ir augsti attīrīts minerāleļļas maisījums, aptuveni 95%. Tas satur mazāk nekā 5% piedevu. Izstrādāts, pamatojoties uz GP molekulām (piemēram, magnetizācijas eļļu), savukārt mazās daļiņas pielīp metāla virsmām, tādējādi uzlabojot eļļošanu. Tādā veidā dzinēja detaļas nesaplīst pārāk ātri. Turklāt motoreļļas molekulas nerada filtru un kanālu aizsērējumu.
 • Tiek izmantoti arī brīnummagnēti. Bet, ja tiek uzstādīti nevis divi, bet, piemēram, trīsdesmit divi magnēti? Vai, ja visa degvielas caurule ir pilnībā “uzlādēta”? Vai benzīns pārvērtīsies par ēteri? Vai tas izlīs no degvielas tvertnes? Kas aptur ražotājiem visā pasaulē izgatavot mašīnu ar degvielas padevi pilnībā no magnēta (un tehnoloģiski tas nav tas vieglākais uzdevums!)? Vienkārši iedomājieties 5 litru SUV automobili ar 3 litru patēriņu uz “simtu”!
Nopirkt Fuel Free ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Kur nopirkt Fuel Free

Mūsdienās tirgū pārdodas milzīgs skaits viltotu preču, tādēļ jums ir jābūt īpaši uzmanīgam, lai iegādātos oriģinālo produktu, nevis brāķi. Oriģinālo preci ir iespējams iegādāties šī zīmola oficiālajā mājaslapā internetā. Mēs iesakām iegādāties šo ierīci TIKAI produkta oficiālajā mājaslapā internetā.

Maksājums tiek veikts skaidrā naudā. Galvenā priekšrocība, iegādājoties no interneta mājaslapas, ir tāda, ka jūs varat būt pilnībā pārliecināts, ka šis produkts būs oriģināls un pašas augstākās kvalitātes. Mēs iesakām iegādāties produktu no oficiālās mājaslapas, lai izvairītos no viltojumiem.

fuelfree-lv

Cena FuelFree

Ražotāja oficiālajā mājaslapā šīs ierīces cena ir 39 €. Pašreiz cenai tiek piemērota 50% atlaide, jo standarta cena ir 78 €. Piegādes maksa netiek iekasēta. Pērciet no oficiālās mājaslapas, lai izvairītos no viltojumiem. Uzņēmums piedāvā 30 dienu garantiju, ja gadījumā šis produkts nespēj sniegt solītos rezultātus, vai arī tas ir viltojums.

Fuel Free atsauksmes

Māris Avotiņš, 29 gadi

Es uzstādīju 2 gabalus un varu teikt, ka tagad dzinējs strādā daudz jaudīgāk, lai gan arī iepriekš tas nemaz nebija tik vājš. Eiropas modeļi ir dīvaini saistībā ar degvielas patēriņu, un ir novērojams parasto degvielas uzpildes staciju trūkums (pārbaudiet dzinēju). Bet tagad man nav vairs nekādu problēmu. Man vairs nav jākontrolē degvielas patēriņš, es vienkārši uzpildu degvielu un braucu līdz pilnam patēriņam.

fuelfree_atsauksmes

Katrīna T., 34 gadi

Es nopirku šo ierīci pirms 4 dienām un uzstādīju savai Hyundai Accent 2012, benzīna patēriņš pilsētā bija 10l/100 km, tagad tas ir 7-8l/100 km (pilnībā automātiska pārnesumkārba). Uz šosejas tas ir 5,8l/100km, mašīnas pasē nav norādīts. Esmu patīkami pārsteigts, cik daudz benzīna varu tagad ietaupīt. Man izdevās iegūt ļoti labus rezultātus. Paldies degvielas taupītājs FuelFree!

fuelfree-atsauksmes

Nobeigums

Šī varētu būt visefektīvākā metode, kāda jebkad ir izgudrota dzinēja atjaunošanai un aizsardzībai. Motoreļļas molekulas nerada filtru aizsērējumus un izvada Plateau eļļu, kas ir mazāka un vieglāk iekļūst filtru porās. Degviela sasniedz dzinēja pašas nepieejamākās vietas, tāpēc mēs nedrīkstam noņemt ierīci. Šī ierīce ne tikai ietaupa naudu, bet arī aizsargā transportlīdzekļa daļas, tādā veidā novēršot automehāniķa apmeklēšanu. Nopirkt Fuel Free ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: