FulFix atsauksmes cena

FulFix atsauksmes cena
5 (100%) 1 vote

fulfixGari un pievilcīgi mati vairo ikviena cilvēka skaistumu. Lielākajai daļai dāmu un kungu šī galvas rota ir veids, kā demonstrēt savu skaistumu. Tomēr matu skaistumu var apdraudēt vairāki faktori, tostarp blaugznas, matu izkrišana, novājināti mati un bojāta galvas āda. Taču tie, kuri rūpējas par saviem matiem, piekritīs, ka pirmais solis ceļā uz skaistumu ir veseli mati.

Cilvēki visā pasaulē ir izstrādājuši dažādas metodes un paņēmienus matu kopšanai. Efektivitāte, cena, iedarbīgums un pieejamība – šie visi ir faktori, kuri nosaka to, kuru no šīm metodēm izvēlēsieties. Matu skaistumu var apdraudēt dažādi faktori, sākot no matu izkrišanas un beidzot ar sausiem vai pārāk cietiem, trausliem matiem. Ja arī jūsu matus skārusi kāda no šīm problēmām un jūs meklējat veidu, kā to risināt, vislabākais līdzeklis šim nolūkam ir serums FulFix. Tas palīdz novērst matu izkrišanu un uzlabo to vispārējo veselību, vienlaikus stimulējot matu augšanu.

Kas ir FulFix

FulFix ir 100% dabīgs preparāts pret matu izkrišanu, kas balstīts uz sevišķi efektīviem augu ekstraktiem apvienojumā ar spēcīgu aminoskābju kompleksu, kas bagātināts ar visaptverošu vitamīnu kombināciju. Šis pilnībā dabīgais līdzeklis, kas efektīvi novērš matu izkrišanu, vienlaikus sekmējot veselīgu matu ataugšanu, ir izstrādāts, balstoties uz 20 gadu ilgiem zinātniskiem pētījumiem. Turklāt tas iedarbojas arī, novēršot nosirmošanas procesu un palīdzot atjaunot sākotnējo matu krāsu. FulFix matu augšanas ir ārstniecības augu serums ar lielu daudzumu barojošu vielu tā sastāvā, un tas ir rūpīgi izstrādāts tā, lai atdzīvinātu pat visbojātākos matus, padarot tos gludākus, biezākus un mirdzošākus kā jebkad iepriekš. Nopirkt FulFix ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Kā strādā FulFix

FulFix ir šķidras konsistences produkts – serums. Tas lietojams ārīgi, uzklājot un rūpīgi iemasējot to galvas ādā un matos. Lietojot šo produktu, uzmanīgi sekojiet instrukcijām un izpildiet visu tieši tā, kā norādīts. Turpinājumā izklāstīta FulFix lietošanas procedūra.

 • Izmazgājiet matus, lietojot maigu šampūnu. Pirms FulFix lietošanas matiem jābūt pilnībā tīriem.
 • Nosusiniet matus ar dvieli. Ļaujiet tiem pilnībā izžūt.
 • Uzklājiet nelielu daudzumu seruma uz galvas ādas un matos. Lietojiet aptuveni 10 ml produkta.
 • Aptuveni 2 minūtes maigi iemasējiet to galvas ādā un matu saknēs. Nosedziet matus ar polietilēna plēves gabalu, bet tam pāri pārsieniet šalli vai dvieli.
 • Kamēr mati ir nosegti, ļaujiet serumam pilnībā uzsūkties tajos. Pēc stundas matus izmazgājiet.
 • Veidojiet matus kā parasti. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, atkārtojiet procedūru 2-3 reizes dienā.

Šī produkta unikalitāte slēpjas tā 100% dabīgajā sastāvā – tas satur rūpīgi izraudzītu reti sastopamu ārstniecības augu, spēcīgu vitamīnu un veselīgu minerālvielu kombināciju. FulFix seruma formulas sastāvā nav ne parabēnu, ne sulfātu, ne sintētisku smaržvielu vai krāsvielu, ne formaldehīda, ne arī naftas ķīmijas produktu.

Turklāt FulFix satur tikai farmaceitiskas kvalitātes sastāvdaļas, kas iegūtas un sagatavotas atbilstoši stingriem kvalitātes kontroles standartiem. Produkts nesatur nekādas saistvielas, pildvielas vai mākslīgas piedevas. Lietojot to atbilstoši norādījumiem, serums FulFix iedarbojas šādos veidos:

 • paātrina matu augšanu, ļaujot jums iegūt garus, veselīgus matus – seruma sastāvā ir vielas, kas sniedz ātrai matu augšanai nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas;
 • palīdz saglabāt matus spēcīgus un gludus, tādējādi novēršot pārmērīgu matu izkrišanu;
 • sargā galvas ādu no sēnīšu, baktēriju un vīrusu izraisītiem bojājumiem un novērš to attīstību; mitrina galvas ādu;
 • palīdz paātrināt bojātu zemādas tauku dziedzeru atveseļošanos; novērš galvas ādas iekaisumus;
 • darbojas kā preventīvs līdzeklis cīņā ar sēnīšu infekciju izraisītu blaugznu veidošanos.
Nopirkt FulFix ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

fulfix-lv2

Sastāvdaļas FulFix

 • Avokado ekstrakts. Lielā daudzumā satur F, E, D un B vitamīnus. Tāpat šim ekstraktam piemīt unikālas īpašības, kas palīdz cīnīties pret matu dehidratāciju un blaugznām, kā arī novērš matu izkrišanu.
 • Lucernas ekstrakts. Galvenokārt darbojas kā galvas ādu aizsargājošs un matus atjaunojošs līdzeklis. Piešķir galvas ādai un matu saknēm spēju efektīvi absorbēt nepieciešamās barības vielas, kā arī sekmē veselīgu asinsriti un stimulē galvas ādas asinsapgādi.
 • Vīnogu kauliņu eļļa. Efektīvi baro matus un sekmē to augšanu no saknēm, kā arī palīdz veidot biezus matus un saglabāt to apjomu.
 • Rīcineļļa. Palīdz stiprināt matus no to iekšienes un aizsargā tos no dažādu vides faktoru nelabvēlīgās ietekmes.
 • E vitamīns. Palīdz novērst galvas ādas iekaisumus. Bagātīgi baro matus, nodrošinot ātrāku to augšanu.

fulfix-lv3

Kur nopirkt FulFix

Šo produktu iespējams pasūtīt un iegādāties tā oficiālajā tīmekļa vietnē. Lai iegādātos, pircējam jāaizpilda prasītā pasūtījuma forma, norādot savu vārdu, uzvārdu, adresi, pilsētu, pasta indeksu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un valsti. Pēc tam ar klientu pa tālruni sazināsies uzņēmuma pārstāvis, un ar kurjera starpniecību tiks veikta piegāde.

Lai veiktu pirkumu produkta tīmekļa vietnē, vispirms jāveic pasūtījums. Pēc tam ar pircēju sazinās uzņēmuma pārstāvis, kam seko pasūtījuma piegāde. Apmaksa veicama sūtījuma saņemšanas brīdī.

Cena FulFix

Šo produktu tā oficiālajā tīmekļa vietnē iespējams iegādāties ar atlaidi – parasto 48 € vietā tas maksā 38 €. Tāpat pieejama bezmaksas piegāde, kā arī 30 dienu naudas atmaksas garantija 100% apmērā. Ietaupiet 10 € un iegādājieties FulFix matu augšanas jau tūlīt!

FulFix atsauksmes

Andrejs, 37 gadi

Sāku lietot šo serumu pirms 3 mēnešiem, bet, ja godīgi, uz nekādām acīmredzamām pārmaiņām necerēju. Taču brīnumainā kārtā pēc aptuveni 15 dienām ievēroju, ka mani mati ir pārstājuši izkrist, un pamanīju augam jaunus, veselīgus matiņus tajās galvas vietās, kuras iepriekš bija pilnīgi kailas. Vēl joprojām lietoju šo produktu 2 reizes nedēļā, un domāju turpināt to darīt. Fulfix matu augšanas man deva to, ko nemūžam necerēju atgūt – matus!

fulfix-atsauksmes1

Māris, 20 gadi

Problēmas ar sausu galvas ādu un matu izkrišanu man bijušas teju visa mūža garumā. Mēģināju visdažādākos risinājumus, taču tie visi izrādījās neefektīvi. Tad ārsts man ieteica pamēģināt FulFix – serumu matu veselībai. Tagad varu teikt ardievas savām matu problēmām, jo šis produkts man tiešām palīdzēja. Problēma nu ir atrisināta, un mani mati atkal izskatās lieliski!

fulfix-atsauksmes

Nobeigums

Mati ir vienreizēja dabas dāvana – tā ir mūsu ķermeņa rota. Rūpējieties par saviem matiem, kā vien tas iespējams, un allaž izskatieties satriecoši. Pienācis laiks pielikt punktu sausai galvas ādai, matu izkrišanai, nepietiekami mitrinātiem matiem un blaugznām – ņemiet talkā FulFix! Tas neapšaubāmi ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem līdzekļiem, tādēļ jūs savu izvēli noteikti nenožēlosiet. Nopirkt FulFix ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: