Ibright recenze cena

Ibright recenze cena
5 (100%) 1 vote

ibright-290x300Pokud jde o zuby, je vždy lepší mít bílé lesklé spíše než ty zlaté. Někteří lidé tímto problémem vůbec netrpí, protože jim příroda nadělila krásné bílé zuby. Nicméně ti, kteří takové štěstí nemají, dělají většinou to, že se nesmějí tak, aby jim byly zuby vidět.

Většina je nicméně odhodlána zase ty své krásně bílé zuby získat zpět, proto dnes mnoho společností přichází se stále novějšími produkty na bělení, mezi hlavní a úspěšné patří iBright. V balení je celá bělící sada zubů, aby se lidem pomohlo v jejich snaze mít bělejší zuby.

Co je iBright

Výrobek je vlastně takový úžasný systém na bělení zubů, který při správném použití nabízí bělost, kterou chcete, aby vaše zuby měly. S tímto systémem na bělení zubů, lidé, jako jste vy, kteří nemají světlé zuby, nemusí snaze o bělejší zuby trpět.

Pokud jste unaveni ze všech různých falešných nástrojů na bělení zubů, tak iBright může být začátkem vaší cesty ke krásným bílým zubům, po kterých tak toužíte. Koupit Ibright s 50% slevou*na oficiálních stránkách

Akční metoda iBright

iBright na bělení zubů funguje opravdu rychle a efektivně. Po aplikování funguje produkt opravdu úžasným způsobem.

Atomy kyslíku jsou uvolňovány přísadami použitými k výrobě produktu, které odstraňují skvrny na vašich zubech. Účinkuje stejně dobře při bělení všech zubů, jednotlivých zubů i při bělení nějaké menší části zubu. Pokročilé složení dělá tento produkt při bělení velmi účinným, stačí si jej na zuby nanést zhruba na 30 minut první den a pak 10 až 20 minut ve dnech následujících, dosáhnete minimálně stejného výsledku jako při mnoho hodinovém používání ústních násad.

Bělící sadu můžete používat dvěma způsoby. Pokud upřednostňujete 5denní proceduru, měli byste produkt používat první den a pátý den, zatímco pokud se rozhodnete pro 7denní léčbu, měli byste systém používat v prvním, čtvrtém a sedmém dni (10 minut ve čtvrtý a sedmý den, 30 minut v první den).

iBright na bělení zubů je poměrně snadno používá. Před každým použitím byste měli dát na prst pásku a namočit její modrou stranu sprejem, poté si s ní přejeďte přes zuby asi minutu. Po dokončení se ujistěte, že jste vše vyplivli. Poté přiložte LED svítilnu na ústní násadu a naneste trochu gelu na dolní a horní část, poté umístěte násadu přes vaše zuby. Zapněte LED lampu a nechte ji tak na požadovanou dobu. Po 10 minutách se lampa sama vypne. Pokud by měl proces trvat déle, znovu ji zapněte.

Výrobek používejte podle toho, jakou proceduru jste zvolili, o výsledcích se budete moci brzy přesvědčit!

ibright-cz-

Složení iBright

iBright na bělení zubů je testován tak, aby byl bezpečný a účinný. Vyrábí se pomocí speciálního složení, které je patří k tomu nejlepšímu z nejlepšího. Toto speciální složení, které bylo pro výrobu použito, se skládá z perborátu sodného a také v něm najdete krystaly hydroxyapatitu. Jedná se o PH-neutrální neutrální složení, které pomáhá produktu snížit citlivost a také pomáhá s tím, aby bylo bělení rychlé a pohodlné. Výrobek byl pečlivě navržen tak, aby spotřebitelům nepůsobil žádné alergické účinky.

Sada produktu obsahuje vzorkovník odstínů, 5 bělících pásek s fluoridem, 5 ml přípravného spreje, 15 ml bělícího gelu, silikonovou násadku, která bude na vašich zubech sedět perfektně a 5 wattovou LED lampu.

Přestože výrobek nevyvolává žádné vedlejší účinky, nedoporučuje se užívat těhotným ženám a osoby mladší 18 a lidé se zdravotními problémy, by měli před použitím konzultovat lékaře.

Kde koupit iBright v České Republice

Balíček si můžete objednat na oficiální stránce iBright balení. Dávejte pozor, abyste ji nekoupili od jiných neoficiálních distributorů nebo prodejců, protože stává, že prodávají padělky. Pro svou vlastní bezpečnost vždy objednávejte z oficiálních stránek. Dokonce i když jste v zahraničí, vždy používejte oficiální stránku.

Nemusíte se obávat, pokud balíček přijde v diskrétním balení, jde o ochranu vašeho soukromí, aby lidé nic o vašem problému nevěděli. Koupit Ibright s 50% slevou*na oficiálních stránkách

Cena iBright

Pokud chcete zakoupit sadu na bělení zubů, doporučujeme balíček plného ošetření pro jednu osobu za 1 200 Kč (1320 Kč, ale ušetříte 120 Kč). Nebo pokud chcete ušetřit peníze, můžete si objednat dvě sady jen za 1 800 Kč (2 400 Kč, ale ušetříte 600 Kč). Můžete si je koupit on-line.

ibright-cz

Recenze iBright zkušenosti

Takže teď už musíte být docela ohromeni zvláštností a speciálností iBright na bělení zubů, že? Pokud ještě nejste ohromeni, tak existují dva tisíce uživatelů, kteří mohou dokázat, že jim tento produkt změnil životy a dal jim opět zářivě bílé zuby:

Martin, 31 let

Pokaždé, když jsem otevřel ústa, abych se usmál, lidé začali mít na obličejích docela znechucené výrazy. Lidé se mě často ptali: “Proč si dneska nevyčistil zuby?” a tyhle otázky přicházely docela často. Bylo mi z toho smutno, zuby jsem si samozřejmě čistil, ale prostě jsem se za boha nemohl zbavit té žluté barvy. Zkoušel jsem různé produkty na bělení zubů. Jednoho dne jsem šel k zubaři a ten mi doporučil, abych vyzkoušel tenhle iBright balení a už za 5 dní používání mi doslova změnil život. Můžu si zase vyjít ven a do kořán se smát, nikdo už konečně nic neříká!

ibright-recenze

Helena, 19 let

Když jste teenager, tak na vašem vzhledu dost záleží. Vždy když jsem se začala smát, tak lidé začali otáčet hlavy pryč. Dokonce jsem i kvůli těm svým žlutým zubům přišla o přítele. Mluvila jsem o tom každopádně jednou s kamarádkou a ta mi řekla o iBright. Zkusila jsem ho na týden, zlaté zuby byly fuč a teď mám konečně ty krásné stříbrně zářivé! Naprosto mi to změnilo život, konečně jsem měla odvahu jít si promluvit se svou středoškolskou láskou, konečně jsem se už nemusela bát, jak budu se svýma zubama vypadat. Všechno je teď vážně super a jsme spolu! Vše díky tomuto úžasnému iBright balení!

Tak jste slyšeli názor těchto dvou uživatelů, tak na co ještě čekáte? Nenechte si ujít příležitost mít zářivě bílé zuby, které chcete. Řekněte sbohem žlutým zubům a mějte radši krásně zářivé! Používejte tuto sadu na bělení zubů a získejte zuby, po kterých toužíte. Objednejte si ji nyní a zbavte se, co nejrychleji nepříjemně vypadajících zubů!

ibright-cz-2 Koupit Ibright s 50% slevou*na oficiálních stránkách

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: