Penilux opinie cena ulotka

Penilux opinie cena ulotka
5 (100%) 1 vote

Penilux-pl-3-minBadania pokazują, że 87% kobiet marzy o mężczyznach z dużym penisem. 94% zgodzi się na seks na pierwszej randce jeżeli penis mężczyzny jest większy niż 20 cm! To brzmi kusząco, czyż nie? Długość i obwód penisa wpływa na poziom zadowolenia z życia seksualnego i daje możliwość zaspokojenia potrzeb partnerki w łóżku. Brak satysfakcji z seksu prowadzi do ogromnych problemów zarówno w małżeństwach, jak i związkach.

Posiadanie małego fiuta jest poważnym problemem dotyczącym wielu mężczyzn na całym świecie. Prowadzi to do problemów z uprawianiem seksu, ponieważ taki mężczyzna nie jest w stanie usatysfakcjonować kobiety w trakcie stosunku. Średnia długość penisa mężczyzny wynosi 16,5 cm. Posiadanie długości mniejszej od tej to duży problem. Przeciętny mężczyzna ma wytrysk średnio 2-3 minuty od rozpoczęcia penetracji.

Większość ludzi ma trudności z dzieleniem się obawami ze swoimi partnerami, a nawet konsultowaniem się z lekarzami z powodu posiadania małego penisa. Strachu, niskie poczucie własnej wartości i wstyd sprawiają, że kończą oni z małym penisem i niezadowalającym życiem seksualnym. Jeżeli masz takie same obawy, nadszedł czas, aby sięgnąć po pomoc. Zakup i skorzystanie z Penilux może okazać się najlepszym rozwiązaniem Twojego problemu.

Co to jest Penilux?

Penilux to nazwa naturalnego gel, który działa powiększając rozmiar i obwód penisa u mężczyzn o około 3,5 cm w mniej niż miesiąc. Gel ma za zadanie pomóc mężczyznom w poprawie ich libido i satysfakcji płynącej z seksu. Produkowany jest wyłącznie z naturalnych składników.

Penilux gel działa zwiększając mięśnie w okolicy penisa oraz poszerzając i zwiększając liczbę naczyń krwionośnych i włosowatych. To powoduje skuteczniejsze krążenie krwi, przez co składniki z kremu wchłaniają się jeszcze lepiej, tym samym zwiększając rozmiar penisa. Kup Penilux z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Metoda działania Penilux

Penilux za povećanje penisa ma konsystencję kremowo-żelową. Nakłada się go za pomocą rąk poprzez masowanie, wcieranie i smarowanie kremem po czystym penisie. Podczas aplikacji penis powinien znajdować się w stanie erekcji. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty należy nałożyć żel na pół godziny przed seksem. Zapewnia to dodatkową stymulację penisa skutkującą wzrostem długości i szerokości. Procedura stosowania obejmuje następujące kroki:

 • Upewnij się, że penis jest czysty od brudu myjąc go.
 • Nałóż niewielką ilość kremu na dłoń i rozsmaruj po penisie wcierając go,
 • Masuj w ten sposób penisa przez około 10-15 minut. Zrób to 30 minut przed seksem.
 • Niech cały krem wchłonie się poprzez penisa do krwiobiegu.
 • Rób to regularnie przez miesiąc, po dwa razy dziennie, a zobaczysz znaczną poprawę.

Krem posiada unikalne enzymy, które są głównym powodem działania stymulującego wzrost i rozwój tkanek penisa. Enzymy sprawiają, że komory i ściany penisa zwiększają długość i obwód. Krem został gruntownie przetestowany i zatwierdzony jako bezpieczny w użyciu.

Penilux-pl-2-min

Regularnie stosując żel przez 1-3 miesiące zauważysz zdecydowaną poprawę w życiu seksualnym, świadczyć o niej będą:

 • Poprawa czasu wznoszenia się erekcji i regeneracji po każdej sesji. W końcu możesz polegać na swoim wzwodzie.
 • Zaczniesz miewać większe i bardziej imponujące wytryski.
 • Rozmiar penisa wydłuży się o prawie 4-5 cm.
 • Do tego dochodzi zwiększona objętość i wytrzymałość penisa.
 • Wyższy poziom krwi i poprawa krążenia w narządach płciowych.
 • Zwiększona pewność siebie, poczucie własnej wartości oraz chemia pomiędzy partnerami, co wynika z poprawy satysfakcji seksualnej u obu stron.
 • Zwiększona długość trwania orgazmu dla obu stron.

Rozmiar penisa zwiększa się zgodnie z tymi liczbami: w pierwszym tygodniu do 1cm, w drugim tygodniu do 2,5 cm, w trzecim tygodniu do 3,8 cm, czwarty tydzień to już 5 cm. Jest na to 100% gwarancji, a produkt może być stosowany przez każdego. To sprawi, że będziesz czuł się gotowy w każdej chwili, a to zasadniczo zmieni Twoje postrzeganie seksu i przemieni cię w obiekt pożądania kobiet. Poznaj jak wygląda dziki seks!

Skład Penilux

Penilux za povećanje penisa składa się z m.in. z guarany. Główną cechą guarany jest stymulacja seksualna. Wyciąg z nasion guarany zawiera części składowe, które można skrystalizować w substancję nazywaną guaraniną.Ten składnik sprawia, że nasiona guarany działają jak silny antydepresant zapobiegający impotencję.

Składnik – magnez. Przyczynia się do produkcji hormonów płciowych, takich jak androgen i estrogen. Oprócz tego przydaje się w budowie neuroprzekaźników, które regulują pożądanie seksualne, czyli adrenaliny i dopaminy.

Krem zawiera również glicynę. Zwiększa ona zawartość tlenku azotu w organizmie. Robi to poprzez zwiększanie aktywności enzymów odpowiedzialnych za syntezę tego związku. Działanie glicyny uwidacznia się w zwiększeniu ochoty na seks, poprawie jakości wytrysku oraz wydłużeniu czasu trwania erekcji

Krem zawiera L-Argininę. L-Arginina jest kluczowym składnikiem, który wspomaga metabolizm aminokwasów wykorzystywanych przez organizm do wytwarzania tlenku azotu oraz odpowiada za rozszerzanie i zwiększanie długości naczyń krwionośnych, przez co zwiększa się także krążenie krwi. Jej działanie objawia się także w poprawie jakości erekcji i orgazmu u mężczyzn. Kup Penilux z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Gdzie kupić Penilux Sklad Apteka

Penilux gel jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej. Proces zakupu obejmuje złożenie zamówienia online przez klienta, z którym następnie konsultant kontaktuje się telefonicznie. Produkt jest dostarczany do wskazanego miejsca przez kuriera lub pocztę.

Płatności dokonuje się gotówką. Zaletą kupowania przez stronę internetową jest to, że otrzymujemy produkt w terminie i oryginalny. Zaleca się kupowanie na oficjalnej stronie internetowej w celu uniknięcia podrabianych produktów.

Penilux--pl-1-min

Penilux Cena – allegro – defro – ceneo

Nowa cena Penilux gel na oficjalnej stronie internetowej wynosi 129 zł. Jest to cena po 50% obniżki ze starej ceny wynoszącej 258 zł. Dostawa produktu następuje w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia.

Penilux Opinie

Jarek Łoziński

Mały rozmiar mojego penisa zawsze mnie martwił, myślałem, że nic nie da się z tym zrobić. Dziewczyny zawsze traciły zainteresowanie seksem ze mną. Postanowiłem poszukać pomocy, korzystanie z tego kremu dodało mi 4,7 cm. Teraz nie mogę odgonić się od kobiet.

Penilux-pl-4-min

Wiktor Szustak

Moja dziewczyna jest bardziej doświadczona seksualnie ode mnie. Rzuciła mnie tylko dlatego, że nie byłem w stanie jej zadowolić przez wiele godzin. Wątpiłem w działanie tego produktu, ale od kiedy z niego skorzystałem jestem wielkim fanem. Dziewczyna do mnie wróciła i wydaje jęki bez przerwy, a sąsiedzi cały czas pukają w ściany, próbując nas uciszyć. Teraz jestem dobry w seksie.

Penilux-pl-5-min

Penilux Wniosek

Bądź szczęśliwy w łóżku, zapewnij jej orgazm jakiego pragnie, uszczęśliw ją stosując krem, który zwiększyć rozmiar penisa, podwyższy libido, poprawi erekcję oraz wytrysk. Możesz to zrobić, możesz mieć długiego fiuta. Kup teraz, a się nie zawiedziesz. Jest na to 100% gwarancji. Kup Penilux z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: