Platinus V yorumlar fiyat

Platinus V yorumlar fiyat
5 (100%) 1 vote

Birçok insan sadece kadınların iyi görünümlü saçlara sahip olması gerektiğini düşünür. Birçoğu tıpkı kadınlar gibi erkeklerin de her daim yakışıklı görünebilmek için güzel görünümlü saçlara ihtiyacı vardır. Erkeklerin de güzel görünebilmek için güzel saçlara, bıyıklara, sakallara ve kaşlara ihtiyacı vardır. Dünya genelindeki birçok erkek uzun güzel saçlara sahip olmaya bayılır. Uzun saça sahip olmak erkeklerin muhteşemliğini artırır.

Birçok erkek muhteşemliklerini göstermek için saçlarını, bıyıklarını, kaşlarını ve sakallarını kullanırlar. Saç, sakal, bıyık ve kaş güzelliği saç kepeği, kelleşme, güçsüz saçlar ve kafa derisi rahatsızlıkları gibi birkaç faktörle yitirilebilir. Saç bakımını önemseyenler için bunların hepsi göz önüne alınması gereken temel şeylerdir. Toz, egzoz gazları ve hormonal değişiklikler de saç görünümünü olumsuz şekilde etkiler.

platinus-tr-minBu nedenle dünya çapındaki birçok erkek saç tedavisinde kullanmak için çeşitli stratejiler geliştirdi. Hepsinin amacı arzulanan sakal, bıyık veya saça ulaşabilmektir. Yeterlilik, fiyat, verimlilik ve uygulanacak stratejinin erişilebilirliği uygulanacak en iyi yaklaşım ve tekniğe karar vermemizi sağlar. Bunlar arasında aradığınız en iyi tercih olan PlatinusV dikkate almanız gereken bir tercih olacaktır. Bu saç çözeltisi ile saç kayıpları 95%’te durur. Yoğun saç kaybından muzdarip kişilerin 150% oranında saç kaybı vardır fakat ilk kullanımla bu oran 30-40 düşer. Düzenli kullanım sonucunda saçlı tabaka sayısı  bu oranı 8-10 daha düşürecek.

PlatinusV nedir?

PlatinusV saç, bıyık ve sakal gelişimini güçlendiren bir saç serumudur. Ürün Zürih üniversitesi tarafından geliştirilmiştir. Erkek saç tedavisinde kullanılır. Klinik olarak test edilmiş ve kullanımı güvenli bulunmuştur. Ayrıca ISO 22716 standartlarını takip eder ve sertifikalıdır. Toksikoloji testini de geçmiştir ve GMP standartları uyarınca üretilmiştir. Doğal işlenmemiş materyaller ve esansında çeşitli vitaminler içeren, saç köklerini uyaran ve saçların büyümesini sağlayan bir saç çözeltisidir. Saçın antijenik ömrünü uzatır ve saçın şekliyle beraber yeni saçı geliştirir. Yanak, çene, dudaklar sakalın ve bıyığın ortaya çıkmasına neden olacak şekilde işlev gösterir. Platinus'i% 50 İndirimle Satın Al*resmi web sitesinde

PlatinusV Etki Şekli

Ürün saç, sakallar veya bıyık üzerinde uygulanarak yapay şekilde kullanılır. Kullanım prosedürü oldukça basittir. Şu adımları takip ediniz:

 • Saçınızı favori şampuanınızla yıkayın.
 • Bir havlu yardımıyla saç, sakal veya bıyığınızı kurutun.
 • Maskeyi tüm saçınıza masaj yaparak ve okşayarak uygulayın.
 • Maskeyi takın ve ince zarı döndürün. • 40 dakika bekletin.
 • Ilık suyla yıkayın. Ürün yıkanarak çıkarılır ve bu normal bir işlemdir. Ürün eski güzel görünümünüzü kazandırmada etkilidir. Kafanızdaki saçların özel bakıma ihtiyacı olduğunu düşünmüyorsanız maskenin saç kökünü beslemesi ve bakımını yapması çok kolaydır. Haftada 3-4 kez kullanmak yeterli olacaktır. Saçın büyümesiyle ilgili bir sorun olursa bu, ürünün günde iki defa kullanılması anlamına gelmektedir. Etkin bir şekilde kullanıldığında krem aşağıdaki sonuçları gösterecektir.
 • Kafa derisini ve saç köklerini besler.
 • Saç tellerini kalınlaştırır ve güçlendirir.
 • Seyrelen ve kelleşen bölgeleri gözle görülür bir şekilde iyileştirir.
 • İleriki saç kaybını engeller ve var olan saçları kuvvetlendirir.
 • Sadece dört haftalık kullanımdan sonra gözle görülür sonuçlar verir.

platinus-recenze-tr-min

PlatinusV Bileşimi

 • Fulvik asit. Saçın dayanıklılığını ve hacmini artırır.
 • Ürün bünyesinde vitaminleri de barındırmaktadır. F, E, D ve B vitaminleri açısından oldukça zengindir. Bunlar saç kurumasına, kepek kontrolü ve saç kaybının önlenmesine karşılık olarak ayrıcalıklı özelliklerdir. VOM jeli Saç köklerini besleyen bir malzeme olarak ürünün üreticileri tarafından geliştirilmiştir. Ayrıca saç büyümesi için daha çok olanak sağlayan bir çevre oluşturur.
 • Avokado özü F, E, D ve B vitaminleri açısından oldukça zengindir. Bunlar saç kurumasına, kepek kontrolü ve saç kaybının önlenmesine karşılık olarak ayrıcalıklı özelliklerdir. Alfa özü Öncelikle saç derisi ve saç yenilenmesinde görev alırlar. Saç derisi ve saç köklerine besinleri etkili bir şekilde emme becerisi kazandırırlar. Ayrıca kan dolaşımını güçlendirir ve saç derisine kan akışını hızlandırır.
 • Hindistan cevizi yağı Yağ, daha hızlı bir büyüme için saçı, sakalları ve bıyığı beslemeye yarar.
 • Aleo Vera Nemlendirici olarak kullanılır. Aşırı nem kaybını önlemek için saç derisi ve saçların nemli kalmasını sağlar.
 • Bektaşi üzümü de içerir. Boyamadan sonra saç rengini ve saç durumunu düzeltir.

platinus-miniature-tr-min

Türkiye’de PlatinusV nereden satın alabilirim?

Ürünü resmi sitesinden satın alabilirsiniz. Müşteri internet sitesinde ürün siparişi oluşturur ve daha sonra onunla telefon aracılığıyla iletişime geçilir. Sonrasında ürün kurye veya posta yoluyla teslim edilir. Satın alma sürecinde müşteri ismini, adresini ve telefon numarasını forma doldurmalıdır. Teslimat süresi sipariş tarihinden itibaren 7 günden azdır ve diğer bölgelerde bu süre 14 günü bulabilir. Platinus'i% 50 İndirimle Satın Al*resmi web sitesinde

PlatinusV Fiyatı

Ürünü resmi sitesinde 99 TL’dir. Önceki fiyatı 198 TL idi. Fakat promosyon olarak 50% lik bir indirime gidildi. Ürünün teslimatı dünya çapında her yere yapılır ve 14 gün içerisinde PlatinusV’iniz teslim edilir.

PlatinusV Yorumlar

 Osman Turgut.

Ürünü dört aydır kullanıyorum. Sakallarım bıyığım çok güzel ve şekil duruyor. Kızlar hep dokunmak istiyorlar. Görünüşümü seviyorum.

platinus-otziv-1-tr-min

Gökhan Karakul.

Tanıdığım bir berber önerdi bana bu ürünü. Müşterilerine faydalı olmuş. İçeriği doğal, kokusu hoş fakat en önemlisi saçlarım kendini belli ediyor. Tekrardan sık ve sert. Tekrardan 30 yaşıma döndüm. Kızlar gözlerini benden alamıyor. Çok memnunum!

platinus-otziv-2-tr-min

Sonuç

Sakın saç güzelliğinin sadece kadınlar için olduğunu düşünmeyin. PlatinusV’i kullanarak siz de görünüşünüzü değiştirebilirsiniz. Saçınıza harika bir görünüm kazandıracak piyasadaki en iyi ürün. Her zaman arzuladığını o güzel, sıkı ve uzun saçlara sahip olun. Ürün sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Platinus'i% 50 İndirimle Satın Al*resmi web sitesinde

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: