ProEngine Ultra atsiliepimai

ProEngine Ultra atsiliepimai
5 (100%) 1 vote

proengine-ultra-nl-1Nesvarbu, kokio modelio automobilį įsigyjate, ateina laikas, kai variklio motoras jus nuvilia. Tai gali būti dėl paprasčiausio susidėvėjimo, gedimo ar mechaninių pažeidimų. Variklio rūpinimasis nepasibaigia tik kuro bei aliejų kokybe. Vairavimas ekonomiškai ir reguliari patikra taipogi nepadės. Jeigu norite išlaikyti savo automobilio variklį geriausios būklės ir tai daryti metų metus, sumažinkite kuro sąnaudas, naudokite šį mokslo stebuklą prieš trintį, koroziją ir variklio irimą.

Gilus susirūpinimas dėl jūsų automobilio variklio neturėtų būti apribotas tik ties kuro ir motoro aliejų kokybe. Ekonomiškas važiavimas ir reguliarūs patikrinimai taip pat ilgainiui nepadės. Mes neabejojame, kad jūs norite metai iš metų išlaikyti savo automobilį tobulos būklės ir sumažinti kuro sąnaudas, išvengti trinties, korozijos bei žalos varikliui. Tai kaipgi išvengti tokių nenumaldomų variklio pokyčių? Verta pagalvoti apie papildomo kuro, kuris padeda išvengti visų šių problemų, nusipirkimą. ProEngine Ultra yra to sprendimas. Tai praturtinantis kuras, inovatyvi formulė, kuri lengvai pašalina susikaupusį purvą ir drėgmę iš variklio, šis sugrįžta prie pradinio atlikimo galimybių, taip pat sumažinamos kuro sąnaudos..

Kas tas ProEngine Ultra

Pavadinimas nurodo inovatyvią variklio alyvos formulę, kuri geba pašalinti susikaupusį purvą ir vandenį iš variklio, o šis grįžta į pradinę savo veikimo būklę bei sumažina kuro sąnaudas. Inovatyvi ir praturtinanti variklio alyva sudaryta pagal slaptą receptą ir mechaninį procesą, sukurtą grupės garsių inžinierių, chemikų ir technikų. Štai kodėl šios alyvos kaina nėra jau tokia žema.

Tačiau, nuo to momento, kai pradeda naudoti šią naująją formulę, įpilate šio skysčio į savo kuro baką, jūsų variklis automatiškai atsistato ir veikia, tarsi būtų visiškai naujas. Metalinių dalių patvarumas ir stiprumas padidėja maždaug penkis kartus. Jums nereikės pastoviai galvoti, kaip apsaugoti savo variklį ar kada vežti į servisą. Variklis dirbs tyliau, jūs turbūt net pamiršite, jog jis ankščiau veikdavo prastai ar ne pilnu pajėgumu. Pirkti Pro Engine Ultra su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Pro Engine Ultra veikimo metodas

Papildomas kuro skystis sukurtas GP molekulių pagrindu (pvz, alyvos magnetizacija, kai mažos dalelės prilimpa prie metalinių paviršių ir pagerina sutepimą). Tokiu būdu variklio dalys taip greitai nelūžta. Variklio alyvos molekulės neužkemša filtrų ir kanalų, jos pakankamai mažos ir sėkmingai prasiskverbia pro filtrų poras. Variklio kuras pasiekia net pačias sudėtingiausias ir atokiausias variklio vietas, taigi, variklis dirbs nepriekaištingai ir mes tiesiog nebegali apsieiti be šio skysčio. Tai ne tik sutaupo pinigų, bet ir padeda išvengti vizito pas mechanikus.

Variklio alyvos panaudojimas įtraukia šiuos etapus:

Jūs gaunate 1500 mg paketą, taip pat kartu reikalingą mažą purkštuvą. Skystis turėtų būti įpilamas į kuro baką prieš važiavimą. Panaudoti privaloma maždaug kas 10 km nuvažiuoto atstumo. Skystis tinka dyzeliniams ir benzino varikliams.

 • Išjunkite variklį.
 • Naudokite mažą purkštuvą ir įpilkite skysčio į kuro baką.
 • Įpilkite maždaug 25-30 litrų kuro.
 • Kartokite procesą po maždaug 10 km nuvažiuoto atstumo

Turėtumėte sekti nurodytas instrukcijas ir imtis atsargumo priemonių, kaip nurodyta apačioje;

proengine-ultra-nl-1

Laikykite variklio alyvą neprieinamose vietose vaikams. Nepalikite priešais tiesioginius saulės spindulius ilgesniam laikui. Tinkamos ProEngine Ultra už varikliui alyvos įpylimo sąlygos reikalauja, kad temperatūra variklio bake būtų mažesnė nei 40 laipsnių celsijaus. Kai panaudojama, variklio alyva padeda įgyvendinti šiuos dalykus:

 • Atkuria variklio veikimą vos per 1 mėnesį
 • Sumažina variklio metalinių paviršių trintį ir susidėvėjimą – maždaug nuo 99.89%
 • Sumažina kuro sąnaudas – iki 17%
 • Sumažina alyvos sąnaudas – iki 19.2%
 • Sumažina išmetamų dūmų kiekį maždaug 97.50%
 • Padidina variklio efektyvumą – nuo 67.84%
 • Sumažina variklio skleidžiamą garsą ir pageriną našumą po pirmųjų 50 km
 • Sulygina cilindrų spaudimą – po 100 km
 • Palengvina užvesti automobilį šaltuoju sezonu
 • Apsaugo kuro sistemą
 • Apsaugo motorą nuo susidėvėjimo ir prailgina mechanizmo veikimo laikotarpį.

Po kelių dienų jūsų automobilio variklio galia staiga pradės augti. Tai vyks kiekvieną dieną tris savaites. Galios lygis stabilizuosis po maždaug 100 km ir jūsų variklis bus maždaug 80% galingesnis nei šiandien. Taip pat ir darbas bus našesnis, variklio veikimo kainos sumažės, nes kuro sistema sunaudos mažiau kuro ir alyvos.

ProEngine Ultra sudėtis

Alyvos mikstūrą sudaro rafinuotas mineralų aliejus, tai maždaug 95% visos sudėties. Mažiau nei 5% yra kiti priedai. Mikstūra sukurta molekulių GP pagrindu (pvz, alyvos magnetizacija, kai mažos dalelės prilimpa prie metalinių paviršių ir pagerina sutepimą). Tokiu būdu variklio dalys taip greitai nelūžta. Variklio alyvos molekulės neužkemša filtrų ir kanalų, jos pakankamai mažos ir sėkmingai prasiskverbia pro filtrų poras.

Stabilizuojantis aliejus yra kur kas mažesnis nei kiti, taigi, gana lengvai prasiskverbia pro variklio filtrų poras. Variklio kuras pasiekia sunkiausiai prieinamas variklio vietas. Tai ne tik sutaupo pinigų, bet taip pat ir užkerta kelią vizitams pas mechaniką.

Pro Engine Ultra – kur Pirkti?

ProEngine Ultra kuro taurinimo priedas galite užsisakyti iš gamintojo svetainės. Nusipirkimo procedūra gana paprasta – tereikia užpildyti pateiktą formą. Klientas pateikia savo gyvenamąją vietą, vardą bei pavardę ir telefono numerį. Tuomet su klientu susisiekiama telefonu ir pristatymą atlieka kurjeris.

Paspauskite “Pridėti į Krepšelį” ir užbaikite pildyti formą kitame puslapyje. ProEngine Ultra bus jūsų rankose jau po 2-3 dienų. Tuomet liks tik įvertinti. Jeigu nebūsite 100 procentu patenkinti produktu, galėsite grąžinti tuščią dėžę grąžinimo adresu ir pinigai bus grąžinami – be jokių klausimų. Pirkti Pro Engine Ultra su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

ProEngine Ultra kaina

Ankstesnė Pro Engine Ultra už varikliui kaina oficialiame tinklalapyje buvo 69 €. Dabar produktas kainuoja vos 37 €. Tai didžiausia kada buvusi nuolaida, taigi, griebkite savo paketą, kol dar sandėlyje yra atsargų. Suteikiama 100% pristatymo garantija, vos 7 dienos nuo produkto užsisakymo pradžios.

proengine-ultra-nl-2

Atsiliepima Pro Engine Ultra

Maiklas Rojeris, Maubeuge

Dar neturėjęs šio produkto sukišau nemenkus pinigus į automobilio remontą. Niekad neišlošdavau, toks jausmas, kad sekė pralaimėjimas po pralaimėjimo. Pinigai, išleisti ant variklio, beveik tolygus visiškai naujam. Dėka šio skysčio, aš jau nebesuku galvos dėl nuolatinių remontų ir vizitų servisuose. Per 7 metus neturėjau jokių problemų ar gedimų, laikau tai pasisekimu.

proengine-ultra-beoordeling-1

Antoine Meunier, Bondy

 Buvau įkvėptas kolegos. Kaip ir jam, norėjau išbandyti kažką naujo – mes nenumaldomi automobilių entuziastai. Taigi, peržiūrėjau šio ProEngine Ultra kuro taurinimo priedas savybes: tylesnis variklio darbas, greitesnis užkūrimas, pagerintas sukimo momentas ir pagreitis, net greitis! Visa tai iš tiesų įvyko lygiai po vienos savaitės.

proengine-ultra-beoordeling-2

Išvada

Tai gali būti pats efektyviausias būdas atkurti bei apsaugoti savo automobilio variklį. Šis skystis buvo išbandytas ir patvirtintas NCBI (Amerikos Nacionalinio Biotechnologijų Informacijos Centro), ProEngine Ultra, kaip jau galite atspėti, taip pat buvo bandomas ir kitų paprastų Pirkti Pro Engine Ultra su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: