Variconis atsiliepimai

Variconis atsiliepimai
5 (100%) 1 vote

Kas tas Variconis

Variconis yra papildas, kuris pasirūpina išsiplėtusiomis venomis ir jūsų kojų grožiu. Jis ne tik sumažina venų išsiplėtimą, bet ir palengvina jo sukeltą tinimą bei skausmus. Pirkti Variconis su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Variconis veikimo metodas

Jeigu jūs visuomet būnate uždengtomis ir aptemptomis kojomis, visgi, turėtumėte žinoti to galimas pasekmes. Kai dėvite džinsus ar tampres saulėtą dieną, verčiate savo kojas kaisti ir prakaituoti. Šis karštis sukelia ir išryškina siaubingai atrodančias tinklinės formos venas bei išsausina odą. Palaipsniui pajaučiamas kulkšnių patinimas ir pėdų skausmas. Jūsų kojos lieka pavargusios ir skausmingos. Norėdamos pasirodyti ir išsiskirti iš minios moterys dėvi aukštakulnius ir tai daro jau nuo seno. Tačiau, dėl išsiplėtusių venų merginos privalo slėpti savo grožį po keliais sluoksniais rūbų. Tai gali būti ganėtinai pavojinga, jeigu šeimos nariams dažnai pasireiškia spazmai, mėšlungis ir išsiplėtusios venos.

Tokiomis sąlygomis turite reguliariai vartoti būtent šį produktą ir tai daryti vasarą, nes išsiplėtusios ir išryškėjusios venos kur kas greičiau pasireiškia šiltuoju metų sezonu nei žiemą. Iš tiesų, išsiplėtusios venos ne tik nesuteikia grožio, bet tai gali būti ir mirtina, sukelti kraujo krešėjimą kraujagyslėse net trejais skirtingais etapais. Tai gali sukelti net paralyžių, insultą ar staigią mirtį, kai staigus įtrūkimas kraujo krešulyje paveikia kraujagysles smegenyse. Tai gali tapti nepakeliamu ir giliu skausmu dėl venų dilatacijos, sumažėjusios kraujotakos, trofinės opos ir mėlynų dėmių susidarymo ant odos.

Įvairūs žmogaus kūno vidaus organai turi kraujagysles ir gali būti paveikti: tiek dubens sritis, gimda ar stemplė. Išsiplėtusios venos dubens srityje gali sukelti lėtinį hemorojų, o gimdos venos taip pat tiesiogiai gali neigiamai paveikti gimdą. Panašiai išsiplėtusios venos stemplėje gali sukelti vidinį kraujavimą, juodą išmatų spalvą ar hemoptizę. Visa tai dėl plonų venų sienelių trūkimo pilve ar stemplėje. Tai gali padidinti mirties riziką.

Taigi, jeigu nenorite diskutuoti apie savo kojas, net jei jos sveikos, turėtumėte pasirūpinti savo kraujagyslėmis. Gali sumažinti išsiplėtusias venas be jokios medicinos, operacijos ar prabangaus gydymo tiesiog naudodamiesi efektyviu preparatu, kurio veiksmingumu įsitikino milijonai moterų iš viso pasaulio. Drąsiai galime teigti, jog nuolatinis produkto vartojimas gali padėti kontroliuoti bei apsaugoti nuo ir užkirsti kelią išsiplėtusios venoms.

Pagal įvairaus tipo tyrimus, šis gelio formos produktas sustiprina kraujagysles ir panaikina mikro pažeidimus vos per kelias dienas. Tai padaroma tonizuojant ir pamaitinant jūsų kojų odą. Todėl, šie klinikiniai tyrimai pateikė aukštą produkto efektyuvmo lygį norint užkirsti kelią išsiplėtusioms venoms.

Kai moterys naudoja šį gelį reguliariai, jos rūpinasi savo kojų grožiu ir gerove. Gelyje esantys natūralių augalų aliejų ekstraktai padeda pašalinti pagrindines išsiplėtusių venų priežastis ir pasekmes. Tai tikrai naudinga ir gyvybiškai svarbu tiek venoms, tiek kapiliarams esant prastos ar net kritinės būklės – preparatas praturtintas rutosido ir kitų aktyviųjų ingredientų kaip vitaminas P.

Variconis sudėtis

Šis apsauginis Variconis gelis ir jame esantys natūralūs ingredientai geba pašalinti tinklinius venų susidarymus ir sustiprinti kraujagyslių sieneles bei šių elastingumą vos per 3 savaites. Produkte yra 9 medicininių augalų ekstraktai, įskaitant:

  • Rozmarino lapų aliejus
  • Paprastųjų kviečių aliejus
  • Sodinių gvazdikėlių aliejus
  • Europinio kaštono ekstraktas
  • Sodinio Amerikietiško hamamelio ekstraktas
  • Lavandino aliejus
  • Aloe Vera ekstraktas

Išsiplėtusioms venoms nepaliekamas joks šansas. Šie ekstraktai užtikrina sunkumo jausmo ir edemos išnykimą. Skystųjų kristalų formulė padeda sustiprinti kraujagysles, atstatyti kraujo refliuksą, užkirsti kelią venų trombozei ir pašalint kojų skausmus bei patinimus, apsaugoti nuo spazmų. Pirkti Variconis su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Variconis – kur Pirkti?

Variconis gelinis produktas nėra receptinis vaistas, vis dėlto, vis tiek negalite jo laisvai įsigyti vaistų parduotuvėje. Produkto gamintojai daugiau niekam neleido nei platinti, nei pardavinėti šios prekės. Šios atsargumo priemonės buvo imtasi, kad būtų užtikrintas produkto efektyvumas ir užkirstas kelias klastotėms. Variconis nuo  varikozinių venų laisvai įsigyti galite oficialioje gamintojo svetainėje.

Variconis kaina

Iš pradžių nustatyta kaina buvo 78 EUR, tačiau po reklaminių nuolaidų bei kitų pasiūlymų produktą galite įsigyti 50% pigiau, tai yra tik už 39 EUR. Vis dėlto, turėtumėte užsisakyti kaip įmanoma greičiau, nes pasiūlymas galioja tik ribotą laiko tarpą.

Atsiliepima Variconis

Problemos su venomis prasidėjo po nėštumo. Išbandžiau didelį kiekį skirtingų preparatų, bet niekas manęs negelbėjo. Dienos pabaigoje mano kojos atrodydavo siaubingai, kupinos skausmingų iškilimų ir venų. Iš pradžių maniau, kad šios problemos dėl nėštumo, tačiau tikroji priežastis buvo visai kita. Tuomet sužinojau apie šį gelį iš savo šeimos gydytojo. Buvau nemenkai nustebinta, kai poveikis išryškėjo vos po 5 dienų. Tai ne tik sumažino mano skausmus ir patinimus, bet ir normalizavo venų formą. Aš dėkinga šiam geliui ir toliau tęsiu jo naudojimą.

Jesusa Naraze, 29 metų amžiaus 

    

Šią problemą nešioju jau beveik dešimt metų. Išbandžiau įvairiausias piliules, gelius, kremus ir dar krūva priemonių, kurias siūlė mano kolegos ar draugai. Nė viena priemonė nerodė teigiamų poveikių. Tačiau, galiausiai aptikau šį gelį. Jis sušvelnino mano ištinusių kojų skausmus ir atjaunino odą. Po reguliaraus vartojimo galiu pripažinti, jog nieko geresnio už šį produktą dar neradau. Rekomenduoju visiems, kurie kenčia nuo išsiplėtusių venų ir jų sukeltų problemų. Variconis nuo  varikozinių venų išlieka veiksmingas net jei nebenaudosite kelioms savaitės, kalbu iš patirties.

Gisela Florencia, 45 metų amžiaus     


Pirkti Variconis su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: